Praca: Monter konstrukcji stalowych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Monter konstrukcji stalowych (o)
Miejsce pracy: Niedomice
Numer: StPr/21/3850
OBOWIĄZKI:
Praca na hali produkcyjnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Czytanie dokumentacji i rysunków technicznych
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

Wymagania: bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej, dokładność, mile widziana umiejętność szczepiania konstrukcji. Praca na hali produkcyjnej w Niedomicach na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00. Pracodawca zapewnia możliwość rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, umowa o pracę na pełny etat, wynagrodzenie 4153,00 zł brutto/m-c. Kontakt: Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata, ul. Kolejowa 21, 33-132 Niedomice, tel.: 14 645 67 29 w godz. 7.00-15.00, osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: eczmyr@zsbutrata.comW dokumentach aplikacyjnych proszę zamieścić niniejszą klauzulę: Niniejszym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres do korespondencji, fotografia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, adres e-mail, numer telefonu, przez ZSB R. Utrata, NIP: 8710001065, dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procedur rekrutacyjnych prowadzonych przez ten podmiot - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Miejsce pracy:

Niedomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 153 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie