Praca: Monter konstrukcji stalowych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Monter konstrukcji stalowych (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/3673
OBOWIĄZKI:
Monter konstrukcji budowlanych jak również pracownik ogólnobudowlany, praca bez delegacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, konieczny staż pracy na danym stanowisku, mile widziane uprawnienia do obsługi platform samojezdnych, znajomość rysunku technicznego, posługiwanie się elektronarzędziami, znajomość obsługi niwelatora . Praca na terenie powiatu Tarnowiskiego (do 100km) praca bez delegacji, codzienny powrót do domu. Praca w przedziale godz.07:00-17:00. Wynagrodzenie: 3 010 zl brutto. Kontakt: ARTUR IRZYKOWSKI 33-100Błonie 18C, 33-100 Tarnów. Tel: 661 099 882 mail:arturirzykowski24@gmail.com

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie