Praca: Monter / konserwator urządzeń technicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Monter / konserwator urządzeń technicznych
Miejsce pracy: Niedomice
Numer: StPr/21/0819
OBOWIĄZKI:
Montaż i konserwacja urządzeń technicznych, instalacji, urządzeń budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, techniczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (np. dekarz, elektryk, monter budownictwa wodnego, monter konstrukcji budowlanych, monter sieci i instalacji sanitarnych, monter systemów rurociągowych, hydraulik, technik budownictwa, technik elektryk, technik elektronik, technik elektronik), umiejętności przy pracach montażowych: posługiwanie się narzędziami i elektronarzędziami. Miejsce wykonywania pracy: Niedomice / teren woj. małopolskiego. Jedna zmiana, praca w godzinach od 07.00 do 15.00. Umowa na okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony. Kontakt telefoniczny z pracodawcą: 602 511 759 (do godz. 17.00)

Miejsce pracy:

Niedomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 400 - 4 200 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej