Praca: Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (o)
Miejsce pracy: Ryglice
Numer: StPr/21/3987
OBOWIĄZKI:
Montaż okablowiania sieci komputerowej oraz sieci światłowodowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: konfiguracja sieci LAN, WLAN
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: 1 rok doświadczenia, umiejętność konfiguracji sieci LAN, WLAN, obsługi wiertarki, prawo jazdy kat. B, uprawnienie - eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kv, wykształcenie zasadnicze zawodowe, praca w Ryglicach na jedną zmianę od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00, wynagrodzenie 20 zł/h brutto. Kontakt: Markomp Marcin Wójcik, ul. Rynek 10, 33-160 Ryglice, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14687 88 88.

Miejsce pracy:

Ryglice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie