Praca: Montazysta urządzeń bezpieczeństwa ruchu (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Montazysta urządzeń bezpieczeństwa ruchu (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2301
OBOWIĄZKI:
Budowa ,konserwacja sygnalizacji świetlnych oraz urządzeniach bezpieczeństwa ruchu . Praca polegająca na wykonywaniu czynności ogólnobudowlanych przy w/w sygnalizacji świetlnych oraz urządzeniach bezpieczeństwa ruchu od prac ziemnych poprzez prace łączeniowe elektryczne do prac montażu wykwalifikowanej elektroniki przemysłowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia, możliwość uzyskania uprawnień na koszt pracodawcy, praca w Tarnowie na jedną zmianę od pon. - pt. w godz. 7.00 - 15.00, ewentualne dyżury w sobotę lub w niedzielę, wynagrodzenie od 2 800 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: VIATAR Piotr Słomski Wojciech Kozioł spółka cywilna, wcześniejszy kontakt telefoniczny 660 887 909, CV można przesyłać na adres e-mail: sc.viatar@gmail.com.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie