Praca: Montażysta barier drogowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Montażysta barier drogowych
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0101
OBOWIĄZKI:
montaż barier drogowych w pasach na terenie całego Kraju, współpraca z pracownikami brygady w zakresie montażu barier, obsługa elektro narzędzi
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe bez kierunku kształcenia. Mile widziana obsługa elektronarzędzi ( istnieje możliwość przyuczenia), mile widziane prawo jazdy kat B, gotowość do pracy w delegacji ( od poniedziałku do piątku), praca na terenie całego Kraju (pracodawca zapewnia zakwaterowanie, dojazd i jeden posiłek), jedna zmiana w godz. od 7-15, umowa - zlecenie z możliwością umowy o pracę. Wynagrodzenie od 2600 zł brutto do 5000 zł brutto. CV można składać na adres email danielstalmb@gmail.com

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni