Praca: Młodszy specjalista ds. sprzedaży (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Młodszy specjalista ds. sprzedaży (o)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/2265
OBOWIĄZKI:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,- utrzymywanie relacji z klientami, - tworzenie indywidualnych ofert handlowych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny, znajomość pakietu Office (szczególności EXCEL), mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość technik sprzedaży i negocjacji, kreatywność i rzetelność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy, zdolności komunikacyjne i interpersonalne. Praca w Żabnie, na jedną zmianę w godz. od 7:00 do 15:00, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę, wynagrodzenie 2 800,00 zł brutto do negocjacji (uzależnione od posiadanych kwalifikacji) wraz z atrakcyjnym systemem premiowym oraz pakietem medycznym. Kontakt: Dalian Talent Sp. z o.o. ul. Jana 19, 33-240 Żabno, osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV + wraz z zaznaczeniem stanowiska na adres e-mail: rekrutacja@daliantalent.com lub dostarczenie CV osobiście do siedziby firmy.

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie