Praca: Młodszy specjalista ds. przygotowania ofert / Specjalista ds. przygotowania ofert

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. przygotowania ofert / Specjalista ds. przygotowania ofert

Miejsce pracy: Tarnów

Zadania:
  • Wsparcie w codziennych czynnościach Działu
  • Opracowanie dokumentów wewnętrznych
  • Kompletacja i przygotowanie dokumentacji ofert handlowych w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych
  • Kontakt i współpraca z partnerami krajowymi i zagranicznymi
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie (wyższe mile widziane),
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy z dokumentami
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego warunek konieczny
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.