Praca: Młodszy referent (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Młodszy referent (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/4063
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z podstawowymi aktami prawnymi m.in z statutem Powiatu Tarnowskiego, regulaminem organizacyjnym, rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów dnia 18 stycznia 2011 r. w instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych sprawie świadczenia usług w zakresie działalności archiwów w zakładach, regulaminu pracy, zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony ppoż., zasadami bezpieczeństwa informacji ze szczególnym uwzględnieniem zakresu ochrony danych osobowych, Kodeksem postępowania etycznego, Zintegrowanym Systemem Zarządzania, pomoc przy przygotowywaniu pism do urzędów gmin i sądów wieczystoksięgowych, przeglądanie oraz drukowanie dokumentacji geodezyjnej oraz drukowanie dokumentacji znajdującej się w sądach wieczystoksięgowych, pomoc przy załatwianiu spraw związanych z działaniem Wydziału, przygotowywanie korespondencji i przesyłek do wysłania, doręczanie korespondencji i przesyłek do wysłania, wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora Wydziału.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 7.30-15.30. Zakres czynności : Zapoznanie się z podstawowymi aktami prawnymi m.in z statutem Powiatu Tarnowskiego, regulaminem organizacyjnym, rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów dnia 18 stycznia 2011 r. w instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych sprawie świadczenia usług w zakresie działalności archiwów w zakładach, regulaminu pracy, zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony ppoż., zasadami bezpieczeństwa informacji ze szczególnym uwzględnieniem zakresu ochrony danych osobowych, Kodeksem postępowania etycznego, Zintegrowanym Systemem Zarządzania, pomoc przy przygotowywaniu pism do urzędów gmin i sądów wieczystoksięgowych, przeglądanie oraz drukowanie dokumentacji geodezyjnej oraz drukowanie dokumentacji znajdującej się w sądach wieczystoksięgowych, pomoc przy załatwianiu spraw związanych z działaniem Wydziału, przygotowywanie korespondencji i przesyłek do wysłania, doręczanie korespondencji i przesyłek do wysłania, wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora Wydziału.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie