Praca: Młodszy referent (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Młodszy referent (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/4067
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z podstawowymi aktami prawnymi, regulaminem pracy, regulaminem organizacyjnym, instrukcją kancelaryjną, instrukcją z zakresu działania archiwów zakładowych, zasadami bhp, ochrony ppoż, zintegrowanym systemem zarządzania; pomoc przy realizacji programów, monitorowanie efektów działań w tym zakresie oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Oferta stażu ALGORYTM.Wymagania: wykształcenie wyższe. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz. 7:30-15:30. Zakres obowiązków: zapoznanie się z podstawowymi aktami prawnymi, regulaminem pracy, regulaminem organizacyjnym, instrukcją kancelaryjną, instrukcją z zakresu działania archiwów zakładowych, zasadami bhp, ochrony ppoż, zintegrowanym systemem zarządzania; pomoc przy realizacji programów, monitorowanie efektów działań w tym zakresie oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie