Praca: Młodszy referent księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Młodszy referent księgowy
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/21/1143
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa małych i średnich podmiotów gospodarczych o zróżnicowanych profilach działalności. Prowadzenie ksiąg handlowych oraz księgi podatkowej oraz rozliczenia kadrowo-płacowe. Uwaga! Oferujemy wewnętrzne szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków, więc niezbędna jest jedynie podstawowa wiedza w zakresie księgowości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych
Uprawnienia: kurs księgowości małych i średnich firm z elementami kadr i płac
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : chęć i sprawność w nabywaniu nowej wiedzy oraz umiejętności[Umiejętność 1] : umiejętność otwartej komunikacji i współpracy w zespole, sprawna komunikacja z klientami;[Inne] : Mobilność, gdyż możliwa jest praca w filiach biura poza Dąbrową Tarnowską (min. Tarnów).

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej