Praca: Młodszy programista testów automatycznych

IGE+XAO Polska sp. z o.o. producent i dostawca innowacyjnego oprogramowania do projektowania instalacji elektrycznych, układów automatyki i energetyki oraz wiązek kablowych zatrudni na umowę o pracę do siedziby w KRAKOWIE oraz do oddziałów w TARNOWIE  i WADOWICACH na stanowisko:

Młodszy programista testów automatycznych
Tarnów
Twój zakres obowiązków:
  • Tworzenie, utrzymanie i rozwój testów automatycznych
  • Utrzymanie i rozwój wirtualnej platformy testów automatycznych
  • Utrzymanie i rozwój wewnętrznych narzędzi
Co testujemy:
  • Desktopowe aplikacji typu CAD
  • RESTowe serwisy webowe
  • Webowe aplikacje typu PLM
Jakich narzędzi/rozwiązań/technologii używamy:
  • TestComplete
  • Selenium
  • VMWare
  • ProjeQtor
  • Powershell
Wymagania:
  • Podstawowa wiedza programistyczna
  • Znajomość jednego z języków skryptowych
  • Podstawowa znajomość Powershell
  • J. angielski opanowany w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację i pracę z dokumentami
  • Mile widziana znajomość TestComplete, Selenium lub innego narzędzia automatyzacji testów
  • Mile widziana znajomość JENKINSa
Co oferujemy:
  • Bardzo interesującą pracę w zgranym zespole w oparciu o metodykę SCRUM
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rozwój zawodowy obejmujący m.in. szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Uczestnictwo w projektach realizowanych dla światowych potentatów przemysłu lotniczego i samochodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in.: opieka medyczna, karty sportowe, kursy językowe, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku)