Praca: Młodszy programista (junior) aplikacji internetowych - full stack (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Młodszy programista (junior) aplikacji internetowych - full stack (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/4184
OBOWIĄZKI:
wsparcie w rozwijaniu aplikacji www, z której korzystają setki osób jednocześnie, tworzenie oraz wdrażanie nowych aplikacji do użytku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, podstawowa znajomość: C#, HTML, CSS, JavaScript Framework Asp.Net Core w modelu MVC, framework JQuery, podstawowa znajomość MySQL/POSTGRESQL, znajomość PHP (opcjonalne), umiejętność samodzielnego stworzenia aplikacji od podstaw według dokumentacji - frontend oraz backend (full stack), umiejętność pisania prostego i czytelnego kodu, dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, dokładność, skrupulatność, znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej, podstawowa znajomość GIT, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie, umiejętność pracy pod presją czasu. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie od 3 500 zł do 8 000 zł brutto. Kontakt: INNO4MED Sp. z o.o., ul. Pułaskiego 92, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 794 497 781, CV należy przesłać na adres e-mail: mkasprzycki@inno4med.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie