Praca: Młodszy opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Młodszy opiekun
Miejsce pracy: Radgoszcz
Numer: StPr/24/0761
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak: mycie, przewijanie, wysadzanie na nocnik, karmienie dzieci w oznaczonych rozkładem dnia godzinach, wyrabianie u dzieci starszych nawyków prawidłowego i samodzielnego jedzenia, dbanie o bezpieczeństwo dzieci, odpowiednie przygotowanie dzieci do odpoczynku i czuwanie nad jego przebiegiem, prowadzenie zajęć wychowawczych oraz zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb dziecka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, kurs na opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym, wymagania pożądane: kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Praca w godz. 7.30-15.30. Kontakt z Pracodawcą wyłącznie osobisty. Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych w ramach programu ,,Sukces zawodowy"

Miejsce pracy:

Radgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej