Praca: Młodszy Mechanik Maszyn i Urządzeń

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. Nasz zespół liczy 1600 osób w 3 lokalizacjach. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy opierając się o nasze wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.
Posiadasz podstawową wiedzę techniczną?
Interesujesz się mechaniką?
Chcesz pracować u Pracodawcy Roku 2023 Powiatu Bocheńskiego?
Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Młodszy Mechanik Maszyn i Urządzeń
Miejsce pracy: Bochnia
Twoje zadania
  • Realizowanie planów konserwacyjnych, naprawczych, modernizacyjnych oraz diagnostycznych przy wsparciu pozostałych pracowników działu
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym 06:00-14:00 | 14:00-22:00 | 22:00-06:00
  • Podstawowej znajomości zagadnień z zakresu mechaniki
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Podstawowej umiejętności diagnozowania problemów
  • Wykształcenia średniego, mile widziane kierunkowe techniczne
Co zapewniamy?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny
  • Program MultiSport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
  • Imprezy integracyjne