Praca: Manager gminnej strefy rozwoju w gminie

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Manager gminnej strefy rozwoju w gminie
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/21/0331
OBOWIĄZKI:
Pełniąc funkcję menedżera Gminnej Strefy Rozwoju będziesz odpowiedzialny za wiele ciekawych projektów, których głównym celem będzie rozwój Twojej gminy i okolic. Po pozytywnym zaliczeniu szkolenia, w ramach współpracy z nami do Twoich zadań będzie należało między innymi:prowadzenie lokalnego Akademickiego Biura Karier,zarządzanie Lokalnym Punktem Informacji Handlowej, w ramach którego prowadzone będą różnego typu działania biznesowe,analiza i nadzór wniosków o finansowanie inwestycji na terenie Strefy poprzez współpracę z instytucjami finansowymi,dbanie o rozwój lokalnych inicjatyw biznesowych poprzez kontakt z potencjalnymi inwestorami w GSR,opieka i nadzór nad prowadzonymi inwestycjami na terenie Strefy,współpraca z lokalnymi władzami samorządowymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. średnie z maturąInne wymagania: Aby móc wziął udział w procesie rekrutacji na menedżera GSR, musisz spełniać następujące wymagania: posiadać wykształcenie średnie ze zdaną maturą, być w wieku od 19 do 55 lat, posługiwać się językiem angielskim co najmniej na poziomie dobrym, posiadać status studenta lub zadeklarować chęć rozpoczęcia studiów od października 2021 (studia muszą odbywać się w trybie zdalnym lub zaocznym, menedżer może studiować na dowolnej uczelni wybranej przez siebie lub skorzystać z uczelnii kierunku rekomendowanego przez nas - mile widziane kierunki o takich profilach jak: finanse, zarządzanie, marketing, bankowość, ubezpieczenia, rachunkowość, budownictwo i architektura, cechować się sprawnością fizyczną i zdrowym stylem życia, cechować się osobowością przywódcy, przejść pozytywnie szkolenie preselekcyjne organizowane przez Komitet oraz wykazać się inicjatywą i przedsiębiorczością w czasie kolejnego etapu tj. kontraktu edukacyjno-socjalnego. Miejsce wykonywania pracy na terenie powiatu. Sposób kontaktu/przekazanie dokumentów: poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.gminnestrefyrozwoju.org/formularz-zgłoszeniowy

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Kontrakt menedżerski

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej