Praca: Manager gminnej strefy rozwoju w gminie (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Manager gminnej strefy rozwoju w gminie (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1135
OBOWIĄZKI:
Po zaliczeniu szkolenia obsługa zadań placówki GSR planowanej do uruchomienia na terenie gminy właściwej dla miejsca zamieszkania kandydata, w tym: 1) wdrażanie celów projektu Akceleratory Biznesu Studentów; 2) wdrażanie celów inicjatywy programowej Gminne Strefy Rozwoju; 3) obsługa zadań placówki Akademickiego Biura karier planowanej do utworzenia na terenie gminy; 4) zarządzanie placówką lokalnego punktu informacji handlowej pracodawcy w tym przygotowanie wniosków kredytowych (zleceniodawcami tylko podmioty gospodarcze); 5) promocja (aktywny udział) w aktywności ruchowej szczególnie biegi, sport siłowy, sztuki walki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie z maturą, komunikatywna znajomość języka angielskiego, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie (początkowo praca zdalna, docelowo w Tarnowie) od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 8.00-16.00; wynagrodzenie: 5 600 zł brutto + prowizje za efekty ekonomiczne zarządzanym GSR. Kontakt: SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "EDUKATOR"; wcześniejszy kontakt tel.: 509 361 446, CV można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@gminnestrefyrozwoju.org

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Kontrakt menedżerski

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie