Praca: Magazynier

Agencja Pracy Fast Service Group, nr. rej. 13060, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko
Zadania:

Firma świadcząca usługi outsourcingu dla Browaru w Brzesku poszukuje kandydatów do pracy w magazynie.

Główne obowiązki:

  • sortowanie opakowania
  • utylizacja produktu
  • kompletacja produktu
  • segregacja palet
  • prace porządkowe
  • przygotowanie opakowania na linie produkcyjne
  • załadunek / rozładunek wózkiem paletowym
Wymagania:
  • książeczka sanepid
  • gotowość do pacy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (premie wydajnościowe, PPK, umowy pełnooskładkowane z ubezpieczeniem lub zwolnienie dla studentów/uczniów)
  • szkolenia stanowiskowe, możliwość nauki i uzyskania uprawnień na wózki widłowe
  • elastyczny czas pracy,
  • praca od zaraz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast Service Group,, Sp. z o.o. Bis sp. K. z siedzibą w Błoniu, 05-870 Błonie, Rynek 8, moich danych osobowych zawartych w CV, formularzu i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzonej przez Fast Service Group Sp. z o.o.Bis sp.K rekrutacji na jej potrzeby oraz na potrzeby spółek z nią powiązanych oraz w celu ich udostępniania tylko tym spółkom z grupy Fast Service Group, na zlecenie których prowadzony jest proces rekrutacji i będących potencjalnym zleceniodawcą/ pracodawcą. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.