Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Magazynier
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/21/1121
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie rozładunków oraz załadunków towaru w magazynie, zarządzanie gospodarka magazynową według określonych standardów, kontrola poprawności otrzymanych dokumentów i zgodność dostaw/wysyłek. Sprawna i terminowa realizacja zleconych zadań. Utrzymanie porządku w magazynie, dbanie o prawidłowe składowanie towaru, udział w procesie inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami. Praca w godzinach 5:00-13:00 oraz 13:00 - 21:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Uprawnienia UDT i umiejętność prowadzenia i obsługi wózka widłowego. Samodzielność i rzetelność powierzonych zadań, dobra organizacja pracy. Wysoki poziom kultury osobistej.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku