Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Magazynier
Miejsce pracy: Radgoszcz
Numer: StPr/21/0351
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i transport wózkiem jezdniowym na magazyn wyrobów gotowych z hali produkcyjnej ( majonezy, ketchupy, sosy, musztardy); załadunek wyrobów gotowych na samochody ciężarowe, rozładunek półproduktów, surowców i opakowań, wystawianie odpowiednich dokumentów magazynowych, uczestniczenie w inwentaryzacji.(praca zmianowa w godzinach: 7:00-15:00; 15:00-23:00; 23:00-7:00)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

Wymagania inne:

[Inne] : mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera, praca na okres próbny z możliwością przedłużenia

Miejsce pracy:

Radgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej