Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Magazynier
Miejsce pracy: Radgoszcz
Numer: StPr/23/0099
OBOWIĄZKI:
Praca na magazynie wyrobów gotowych, przyjmowanie wyrobów gotowych z hali produkcyjnej na odpowiedni magazyn, liczenie wyrobów gotowych i wystawianie dokumentów MM, wydawanie wyrobów gotowych na zewnątrz na podstawie wystawionych przez dział handlowy WZ, uczestniczenie przy inwentaryzacjach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia bez znaczenia, komunikatywność, sumienność dokładność, pracowitość, obowiązkowość. Trzy zmiany, I. 7.00-15.00, II. 15.00-23.00, III. 23.00-7.00. Oferta pracy w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych, skierowana wyłącznie do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska.

Miejsce pracy:

Radgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej