Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Magazynier
Miejsce pracy: Radgoszcz
Numer: StPr/23/0070
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotu opakowań, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Oferta pracy w ramach umowy o organizację prac interwencyjnych, skierowana wyłącznie do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska.

Miejsce pracy:

Radgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej