Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Magazynier
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0810
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczenie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe, właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu, dbałość o należyte składowanie i przechowywanie towarów na powierzchni magazynu, utrzymanie ładu i porządku na magazynie, odpowiedzialność za powierzone mienie, przygotowywanie wysyłek i poprawna kompletacja towaru wg zamówień, pomoc w obsłudze sklepu internatowego, prowadzenie ewidencji magazynowej , bieżąca weryfikacja stanów magazynowych, prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum podstawowe do średniego. Umowa na czas określony dwie zmiany - godziny pracy od 06:00 0 14:00 , 13:45 - 21:45.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni