Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Magazynier
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/20/0114
OBOWIĄZKI:

–przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe, –właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu, –dbałość o należyte składowanie i przechowywanie towaru, –utrzymywanie ładu i porządku na magazynie, odpowiedzialność za powierzone mienie, –przygotowywanie wysyłek i poprawna kompletacja towaru według zamówień, –pomoc w obsłudze sklepu internetowego, –prowadzenie ewidencji magazynowej, –bieżąca weryfikację stanów magazynowych, –prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową. - prowadzenie korespondencji z kontrahentami krajowymi oraz z zagranicy m.in. z Wielkiej Brytanii, planowane wejście na Rynek Wschodni

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy własnej

Wymagania inne:

Wykształcenie min średnie, bardzo dobra organizacja pracy własnej, obsługa komputera, znajomość j. angielskiego na poziomie B1 w mowie i piśmie i j. rosyjski na poziomie B1 w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni