Praca: Magazynier (z)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Magazynier (z)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/23/1415
OBOWIĄZKI:
Prace magazynowe związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów. Wymagana dobra kondycja fizyczna i brak przeciwskazań do podjęcia pracyKompletacją towarówPraca ze skanerom
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: magazynier

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, 1 miesiąc doświadczenia na stanowisku, dobra kondycja fizyczna, znajomość języka ukraińskiego w st. biegłym w mowie i piśmie. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na trzy zmiany w godz.: 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 6.00; praca na umowę zlecenie (160 godzin miesięcznie). Wynagrodzenie: 22,80 zł/h brutto.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie