Praca: Magazynier (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Magazynier (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/4139
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacji pracy, szkolenie bhp i ppoż, przyjmowanie i rozdzielanie towaru na magazynie, przygotowywanie zamówień do wysyłki, rozmieszczanie towarów przyjętych na magazyn, pakowanie towarów wrażliwych w odpowiednie opakowania w celu ochrony ich przed uszkodzeniem, dbanie o porządek na terenie magazynu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Oferta stażu ALGORYTM.Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe. Praca w Tarnowie od poniedziałku do piatku w godz.08:00-16:00. Zakres obowiązków: zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacji pracy, szkolenie bhp i ppoż, przyjmowanie i rozdzielanie towaru na magazynie, przygotowywanie zamówień do wysyłki, rozmieszczanie towarów przyjętych na magazyn, pakowanie towarów wrażliwych w odpowiednie opakowania w celu ochrony ich przed uszkodzeniem, dbanie o porządek na terenie magazynu

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie