Praca: Magazynier produkcji

Firma Hymon Energy Sp z o.o. poszukuje do pracy osób na stanowisko:

Magazynier produkcji
Miejsce pracy: Tarnów
Opis stanowiska:
  • Wyładunek i załadunek towarów,
  • Kompletowanie zamówień zgodnie z dokumentami,
  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji magazynowej,
  • Prace magazynowe i pomocnicze,
  • Dbanie o stan techniczny powierzonych urządzeń transportu wewnętrznego,
  • Dbanie o porządek na magazynie.
Wymagania:
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Wykształcenia min. zawodowego,
  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy mile widziane.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z najbardziej dynamicznych branż,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • 26zł brutto/ h.