Praca: Magazynier (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Magazynier (o)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/2784
OBOWIĄZKI:
- przyjęcie i wydanie towarów z magazynu,- układanie towaru wg określonego porządku i z należytą starannością,- sprawdzanie stanu technicznego wózków widłowych i prowadzenie książki eksploatacji wózka widłowego,- sporadyczny rozładunek ręczny materiałów z kontenera,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa wózków widłowych

Wymagania inne:

Wymagania: uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT) - warunek konieczny, doświadczenie na stanowisku pracy z obsługą wózka widłowego, mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, bardzo dobra organizacja pracy. Praca w Żabnie na dwie zmiany od poniedziałku do soboty w godz. od 7:00 do 15:00 oraz 15:00 do 23:00, na początku umowa na okres próbny, następnie stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę, wynagrodzenie 3 200,00 zł brutto do negocjacji (uzależnione od posiadanych kwalifikacji) wraz z atrakcyjnym systemem premiowym oraz pakietem medycznym. Kontakt: Dalian Talent Sp. z o.o. ul. Jana 19, 33-240 Żabno, osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesłanie swojego CV + wraz z zaznaczeniem stanowiska na adres e-mail: rekrutacja@daliantalent.com lub dostarczenie CV osobiście do siedziby firmy.

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie