Praca: Magazynier - magazyn Pomp Ciepła

Wybierz pracę w www.hymon.pl

HYMON to czołowa Polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi od 2011.

Wieloletnie doświadczenie udziałowców i pracowników spółki w branży fotowoltaicznej oraz stała współpraca z producentami komponentów, inwerterów, systemów montażowych, pozostałego sprzętu jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji.

Pracuj z najlepszą firmą na rynku.

Magazynier - magazyn Pomp Ciepła
Miejsce pracy: Tarnów
Opis stanowiska:
  • kompletowanie zamówień zgodnie z dokumentami,
  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji magazynowej,
  • prace magazynowe i pomocnicze,
  • dbanie o porządek na magazynie.
Wymagania:
  • znajomość zagadnień z branży wod-kan (mile widziana),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wykształcenia min. zawodowego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy mile widziane.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z najbardziej dynamicznych branż,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy.