Praca: Magazynier / Logistyk

Ogłoszenie numer: 4974147, z dnia 2021-07-12

HUAPOLjest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Magazynier / Logistyk

Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów

Opis stanowiska

  • przygotowywanie zapotrzebowania na sprzęt i materiały,
  • nadzorowanie dostaw magazynowych,
  • przyjmowanie oraz wydawanie sprzętu i materiałów,
  • ewidencjonowanie stanów magazynowych w systemie,
  • prowadzenie raportów i dokumentacji dotyczących gospodarki magazynowej,
  • rozliczanie pracowników z powierzonego sprzętu i materiałów,
  • udział w inwentaryzacjach magazynowych,
  • dostarczanie materiałów współpracownikom – czasami praca w terenie,
  • praca w godzinach 8.00 – 16.00, od poniedziałku do piątku.

Wymagania

  • chęć do pracy,
  • znajomość programu EXEL,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność, rzetelność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Mile widziane:

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu magazynu,
  • znajomość dokumentacji magazynowej.