Praca: Logopeda (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Logopeda (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0338
OBOWIĄZKI:
Praca w Zespole Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie (Niepubliczna Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna w Tarnowie ul. Okrężna 4a)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane przygotowanie pedagogiczne i oligofrenopedagogika. Praca w Tarnowie, od pon. do pt., na jedną zmianę, w przedziale godz.: 7.00-15.00 - godziny do uzgodnienia; wynagrodzenie: od 2 000 zł brutto w zależności od stopnia awansu przy pracy na pół etatu; możliwość zatrudnienia na pełny etat. Kontakt: CALM EDU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych); CV proszę przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@okrezna.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie