Praca: Lakiernik samochodowy (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Lakiernik samochodowy (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1285
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie powierzchni do lakierowania, nakładanie powłoki lakierniczej oraz suszenie jej lub utrwalanie różnymi technikami, wykonywanie czynności związanych z remontem i renowacją powierzchni nadwozi samochodowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze branżowe, umiejętność lakierowania samochodów, dobra organizacja czasu pracy. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie: 2 800 zł brutto. Kontakt: FHU AUTOMIX SERWIS BOGDAN KOPACZ, ul. Hodowlana 14D, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 606 192 104, CV proszę przesyłać na adres e-mail: serwis.automix@gmail.com

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie