Praca: Kucharz

Ogłoszenie numer: 5095344, z dnia 2021-07-20

Restauracja Ostoja istnieje od 2006 roku, aktualnie posiadamy 2 budynki, organizujemy nieraz równocześnie 3 wesela w naszych budynkach. Restauracja działa bardzo prężnie.

Kucharz

Miejsce pracy: małopolskie / Bobowa

Opis stanowiska

Dzień Dobry!

Poszukuję samodzielnego kucharza oraz do pracy w restauracji ala carte oraz przy obsłudze imprez okolicznościowych.

Praca w młodym, ambitnym zespole, ze świetnymi kucharzami.

Zapraszamy do złożenia do nas swojego CV.

tel. 602440123 (Marcin) lub 692415508 (Jadwiga)

Wymagania

  • Samodzielny kucharz - przygotowanie potraw zgodnie z wytycznymi szefa kuchni,
  • Dobry "smak",
  • Umiejętność pracy w zespole kilku kucharzy.

Oferujemy

  • Pracę w dobrze prosperującej restauracji która nie została ani na jeden dzień zamknięta w trakcie pandemii,
  • Stawkę godzinową,
  • Dążymy do pracy "co drugi dzień".