Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Kucharz
Miejsce pracy: Rzezawa
Numer: StPr/21/0858
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków, obsługa imprez, przygotowywanie cateringu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie min zasadnicze zawodowe, umiejętność pracy na poszukiwanym stanowisku, mile widziane doświadczenie, punktualność, sumienność, rzetelność, dbałość o porządek i czystość. Umowa 3 miesiące okres próbny z możliwością pracy stałej, godziny pracy od 07:00 -15:00, możliwa praca w weekendy obsługiwanie imprez (praca wg harmonogramy 07:00 - 07:00)Wykształcenie min zasadnicze zawodowe, umiejętność pracy na poszukiwanym stanowisku, mile widziane doświadczenie, punktualność, sumienność, rzetelność, dbałość o porządek i czystość. Umowa 3 miesiące okres próbny z możliwością pracy stałej, godziny pracy od 07:00 -15:00, możliwa praca w weekendy obsługiwanie imprez (praca wg harmonogramy 07:00 - 07:00)

Miejsce pracy:

Rzezawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni