Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Kucharz
Miejsce pracy: Bobowa
Numer: StPr/24/0326
OBOWIĄZKI:
przygotowanie stanowiska pracy, utrzymywanie czystości na stanowisku oraz porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy; pobieranie z magazynu surowców, półproduktów do produkcji kulinarnych, ich obróbka wstępna oraz zabezpieczanie przed zepsuciem; wykonywanie różnymi technikami i metodami różnych asortymentów potraw z warzyw, owoców, grzybów, mleka i przetworów, jaj, mięsa, ryb, wyrobów garmażeryjnych; sporządzanie potraw kuchni regionalnej, kuchni polskiej; wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie wyrobów kulinarnych; posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami oraz bieżąca ich konserwacja; przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe; osoba sumienna; dyspozycyjna; samodzielna w wykonywaniu powierzonych zadań; posiadająca książeczkę zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Bobowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach