Praca: Księgowy/asystent księgowego (z)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Księgowy/asystent księgowego (z)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0177
OBOWIĄZKI:
księgowanie dokumentów do VAT, KPiR, ryczałt, pełna księgowość, obliczanie podatków, tworzenie deklaracji, wprowadzanie wyciągów bankowych, uzgadnianie rozrachunków, kontakt z klientem, obsługa biura.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Rachunkowość i Finanse

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe: rachunkowość i finanse, 2 lata doświadczenia w zawodzie, podstawowa znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi programu Optima, Płatnik, znajomość przepisów podatkowych, kadrowo-płacowych, znajomość przepisów dot. ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, chęć nauki i doskonalenia zawodowego, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie: 2 800 zł brutto w okresie próbnym, następnie do negocjacji + premie uznaniowe.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie