Praca: Księgowy/a - specjalista ds przetargów i zamówień publicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Księgowy/a - specjalista ds przetargów i zamówień publicznych
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0251
OBOWIĄZKI:
Księgowość, kadry, płace, zamówienia publiczne , przetargi
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe (ekonomia / budownictwo), umiejętności: biegła obsługa komputera, programów księgowo kadrowo- płacowo -zusowskich, program do kosztorysowania ZUZIA, znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, znajomość prawa zamówień publicznych. Uprawnienia: kurs lub szkolenia księgowe, kadrowe, z prawa zamówień publicznych, prawo jazdy kat B. Doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata doświadczenia w księgowości lub przedsiębiorstwie o profilu budowlanym zajmującym się przetargami i zamówieniami publicznymi. Praca pełny etat w godzinach od 7:00 - 15:00 lub 8:00 - 16:00. Możliwość zatrudnienia od zaraz, umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością stałego zatrudniania Wynagrodzenie 5500 zł brutto. Dokumenty aplikacyjne tj CV/ list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadanie odpowiednich uprawnień - proszę wysyłać na adres: janpalej@poczta.onet.pl

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni