Praca: Księgowy / asystent ds. księgowości (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Księgowy / asystent ds. księgowości (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3607
OBOWIĄZKI:
-prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów -prowadzenie ewidencji dla celów VAT -sporządzanie deklaracji podatkowych JPK_V7, PIT -prowadzenie ewidencji środków trwałych -sporządzanie list płac (rozliczanie wynagrodzeń) -sporządzanie umów o pracę, umów zlecenie -prowadzenie i nadzór nad dokumentacją księgową -bezpośrednia obsługa klientów -bieżąca praca administracyjna w firmie (przygotowywanie pism, umów itd.)Praca na oprogramowaniu CDN OPTIMA.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: MS WORD ,MS EXCE L
Uprawnienia: Umiejętności matematyczne i analityczne
Uprawnienia: BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

Wymagania: 2 lata doświadczenia na stanowisku, umiejętność obsługi MS Word, MS Excel, bardzo dobra obsługa komputera, umiejętności matematyczne i analityczne, znajomość oprogramowania CDN Optima, wykształcenie min. średnie, praca w Tarnowie na jedną zmianę od pon. - pt. w godz. 7.30 - 15.30, wynagrodzenie 3 000 zł brutto. Kontakt: euroPiM s.c. Magdalena i Piotr Kłusek, ul. Graniczna 8a, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 690 055 922, CV można przesyłać na adres e-mail: piotr.klusek@europim.pl.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie