Praca: Księgowa (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Księgowa (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3077
OBOWIĄZKI:
- sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym oraz rachunkowym- wprowadzanie danych z faktur do rejestrów VAT - księgowanie do KPiR, Ewidencji ryczałtowych- obliczanie podatków, tworzenie deklaracji, plików jpk- wprowadzanie wyciągów bankowych - rozliczanie rozrachunków z kontrahentami- kontakt z klientem, mail, telefon, bezpośrednia obsługa w biurze- obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej- proste prace biurowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, 2 lata doświadczenia w zawodzie, znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym (B1), prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi programu Optima, Płatnik, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność prowadzenia księgowości komputerowej z programem Płatnik i Optima. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie: 4 000 zł brutto. Kontakt: BIURO ERACHUNKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; CV proszę przesyłać na adres e-mail: biuro@erachunkowe.com

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie