Praca: Księgowa (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Księgowa (o)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/0855
OBOWIĄZKI:
- dekretacja i księgowanie dokumentów magazynowych (znajomość obiegu dokumentów i gospodarki magazynowej będzie dodatkowym atutem), uzgadnianie kont magazynowych z księgami na koniec każdego miesiąca, - księgowanie dokumentów kosztowych,- prowadzenie rejestrów VAT, - archiwizacja dokumentów działu finansowego, - przygotowywanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),- prowadzenie rejestru środków trwałych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość itp.), co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości (mile widziane w firmie produkcyjnej), bardzo dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację), znajomość programu CDN XL będzie dodatkowym atutem, znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego Excel, chęć do rozwoju i samodoskonalenia, umiejętność pracy w zespole. Praca w Żabnie na jedną zmianę od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00, wynagrodzenie 3 500 zł brutto do negocjacji, uzależnione od posiadanych kwalifikacji. Kontakt: Dalian Talent Poland sp. z o.o. ul. Św. Jana 19, 33-240 Żabno, tel.: 14 645 49 45, osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@daliantalent.com

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie