Praca: Kosztorysant - pracownik biurowy (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kosztorysant - pracownik biurowy (o)
Miejsce pracy: Ładna
Numer: StPr/21/3389
OBOWIĄZKI:
sporządzanie wycen i przedmiarów robót, przygotowanie ofert przetargowych, pomoc w przygotowaniu dokumentacji projektowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie elektryczne/energetyczne lub pokrewne, mile widziane doświadczenie jako kosztorysant w branży elektrycznej, umiejętność obsługi komputera, znajomość programu ZUZIA lub pokrewne. Praca w Ładnej od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie: 3 500 zł brutto. Kontakt: "ELEKTROECO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; wcześniejszy kontakt tel.: 696 513 699, CV proszę przesyłać na adres e-mail: biuro@elektroeco.net

Miejsce pracy:

Ładna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie