Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/23/0108
OBOWIĄZKI:
organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP ergonomii, ochrony ppoż., ochrony środowiska; diagnozowanie skóry i jej przydatków oraz prowadzenie karty klienta; dobieranie preparatów, narzędzi, przyborów i aparatów do zabiegu; wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy, szyi i dekoltu; farbowanie brwi i rzęs; wykonywanie zabiegów upiększających twarzy; wykonywanie stylizacji rzęs; wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, stóp i paznokci; zdobienie paznokci; usuwanie owłosienia z twarzy i ciała; wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych ciała; wykonywanie zabiegów upiększających ciała; udzielanie porad kosmetycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Pożądane doświadczenie w zawodzie. Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej