Praca: Koordynator projektów / Kosztorysant

Koordynator projektów / Kosztorysant
Miejsce pracy: Brzesko

Firma KOPTOR jest obecnie wiarygodnym oraz zaufanym partnerem dla wielu Generalnych Wykonawców i Inwestorów. Wykonuje kompleksowe inwestycje związane z modernizacją, jak i budową nowej infrastruktury kolejowej, specjalizując się jednocześnie w szeregu prac związanych z budownictwem ziemnym jak i drogowym.

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych, samodzielnych, kreatywnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko Koordynator projektów/Kosztorysant

Obowiązki:
  • sporządzanie prognoz kosztowych na wielu etapach projektu dla nowych inwestycji budowlanych oraz przebudów
  • sporządzanie harmonogramów robót, opracowanie i prowadzenie preliminarza kosztów budowy
  • sprawdzanie kompletności zestawienia elementów robót, przeprowadzanie jego kontroli poprawności
  • tworzenie raportów, analiz kosztowych, baz danych
  • nadzór realizacji robót budowlanych w oparciu o harmonogram, zgodnie z obowiązującymi przepisami, dokumentacją techniczną, warunkami umowy, kosztorysem
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • nadzór prac podwykonawców i prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami,
  • dbałość o terminowe wykonanie robót budowlanych, nadzorowanie odbiorów etapów i rozliczeń,
  • współpraca z Kierownikami, projektantami, nadzorem technicznym i podwykonawcami,
  • bieżące raportowanie przebiegu prac.
Czego oczekujemy:
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • znajomości języka dodatkowym atutem
  • umiejętności analitycznego myślenia, ustalania priorytetów, samodzielności.
  • praktyczna znajomość kosztorysowania robót budowlanych
  • obsługa programów: MS Office, (Autocad opcjonalnie)
  • prawo jazdy kat. B (opcjonalnie)
  • dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagradzania,
  • liczne szkolenia i kursy,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • dostęp do szerokiej gamy benefitów.