Praca: Koordynator grup montażowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Koordynator grup montażowych
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0034
OBOWIĄZKI:
- kierowanie ekipami montażowymi własnymi i zewnętrznymi,- planowanie prac grup montażowych.- dbałość o jakość prac monterskich,- kontakt z klientami w trakcie realizacji prac,- przyjmowanie i wydawanie towarów materiałowych- obsługa gwarancji i po gwarancji - koordynacja miedzy handlowcami a ekipami wykonawców
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie min średnie mile widziana znajomość branży budowalnej, stolarskiej, mile widziana znajomość montażu stolarki, oraz znajomość podstawowych prac ślusarskich, bardzo dobra znajomość obsługi komputera głownie program Excel, mile widziane doświadczenie na oferowanym oraz podobnym stanowisku, prawo jazdy Kat B, sumienność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista. Pełny etat jedna zmiana, praca od 07:00 15:00 wynagrodzenie 4000,00 zł brutto, możliwość zatrudniania od zaraz. Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia. Praca - Bochnia - teren powiatu bocheńskiego, Wieliczka. Prosimy o przesłanie CV na adres: biuro.id@wp.pl

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni