Praca: Konsultant ds.rekrutacji

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Konsultant ds.rekrutacji
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0660
OBOWIĄZKI:
- Wsparcie zespołu w procesie rekrutacji - Planowanie działań rekrutacyjnych, definiowanie wymagań projektowych - Pozyskiwanie i angażowanie Kandydatów z wykorzystaniem najlepszych technik rekrutacyjnych i sourcingowych (networking, headhunting, Boolean Search)- Wstępna selekcja i wybór najlepszych kandydatów dopasowanych do potrzeb projektowych -Realizacja procesu pozyskania kandydatów do różnych projektów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: szwedzki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła umiejetność komunikowania się w jezyku angielskim
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe , umiejętności : biegła umiejętność komunikowania się w języku angielskim, biegła obsługa komputera (Internet Microsoft office), znajomość języka angielskiego na poziomie B2 ( w mowie i piśmie), znajomość języka szwedzkiego na poziomie B2 ( w mowie i piśmie), znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 ( w mowie i piśmie), doświadczenie zawodowe 1 rok. Umowa na okres próbny 3 miesiące z przedłużeniem, jedna zmiana w godz. od 08:00 - 16:00. Miejsce pracy Bochnia

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni