Praca: Konstruktor - technolog

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Konstruktor - technolog
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0343
OBOWIĄZKI:
Samodzielne i w zespole projektowanie form wtryskowych oraz opracowywanie technologii wytwarzania oprzyrządowania, części maszyn i urządzeń. Współpraca z programistą w zakresie programowania CAM. Projektowanie wyrobów z tworzyw sztucznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne, kierunek: inżynier mechanik, specjalizacja: budowa maszyn

Wymagania inne:

Znajomość konstrukcji form wtryskowych, wykrojników, tłoczników z wykorzystaniem systemów CAD (Solid-Works); znajomość technologii wytwarzania form wtryskowych: obróbka CNC na frezarkach, drążarkach wgłębnych i drutowych; projektowanie oprzyrządowania obróbczego: uchwyty, elektrody; umiejętność pracy w zespole biura konstrukcyjno-technologicznego; znajomość systemów programowania maszyn CNC oraz symulacji wytrzymałości MES (CAD/CAM); znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz obróbki plastycznej blach; znajomość metrologii w produkcji jednostkowej. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni