Praca: Konserwator urządzeń technicznych - sekcja klimatyzacji i wentylacji (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Konserwator urządzeń technicznych - sekcja klimatyzacji i wentylacji (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1645
OBOWIĄZKI:
Konserwator urządzeń technicznych - sekcja klimatyzacji i wentylacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie techniczne w kierunku wentylacji i klimatyzacji lub elektryczne lub pokrewne sanitarne; mile widziane doświadczenie w zakresie napraw i konserwacji urządzeń i systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodniczych; mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne do pracy przy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych gr 1 (E1) gr 2 (E2) w zakresie eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych; umiejętność obsługi sterowników i automatyzacji wentylacyjnych; umiejętność samodzielnego diagnozowania awarii i usuwania; umiejętność posługiwania się dokumentacją. Praca w Tarnowie na dwie zmiany od pon. do niedz. w godz.: 07:00-19:00, 19.00-7.00 wg grafiku; wynagrodzenie: 3 100 zł brutto. Kontakt: Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie, ul. Lwowska 178A, 33-100 Tarnów, konieczny wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 631 52 10, CV należy przesyłać na adres e-mail: kgieron@lukasz.med.pl.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie