Praca: Kierownika Działu Serwisu ds. Instalacji Fotowoltaicznych

Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma, realizująca projekty elektrowni fotowoltaicznych poszukuje:

Kierownika Działu Serwisu ds. Instalacji Fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Tarnów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Koordynacja i kontrola zgłoszeń serwisowych
  • Rozpatrywanie Diagnozowanie usterek technicznych
  • zgłoszeń reklamacyjnych
  • Nadzór i koordynacja w zakresie realizacji serwisu
  • Nadzór nad ekipami serwisowymi
  • Analiza i weryfikacja rozwiązań technicznych dla instalacji PV
  • Wsparcie, doradztwo techniczne dla ekip monterskich
  • Współpraca z działem montażu
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu energetycznym lub elektronicznym
  • Uprawnienia elektryczne SEP E i D
  • Certyfikat UDT w zakresie systemów fotowoltaicznych (mile widziane)
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i sytuacji stresowej
  • Determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • Dyspozycyjność i solidność
  • Czynne prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Wsparcie techniczne
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, etc,