Praca: Kierownik Utrzymania Ruchu

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kierownik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Tarnów
Nr ref.: UR/TAR /20
Zadania:
  • Sprawowanie nadzoru nad utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń zakładu produkcyjnego (kluczowe są zagadnienia związane z hydrauliką i pneumatyką).
  • Przeprowadzanie analizy powstałych awarii oraz wprowadzanie środków zapobiegawczych, minimalizujących przestoje produkcyjne.
  • Ścisła współpraca z serwisami maszyn i urządzeń oraz koordynowanie napraw.
  • Nadzorowanie i udział w planowanych remontach maszyn i urządzeń.
  • Proponowanie rozwiązań technologicznych prowadzących do obniżenia kosztów remontu maszyn.
  • Rekomendowanie planów inwestycyjnych.
  • Koordynowanie działań związanych z wdrażaniem i rozwijaniem zabezpieczeń technicznych.
  • Zarządzanie podległym zespołem (7 pracowników).
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie.
Wymagania:
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (utrzymanie ruchu) w firmie produkcyjnej.
  • Doświadczenie z urządzeniami opartymi o hydraulikę i pneumatykę.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i proaktywnej postawy w sytuacjach kryzysowych.
  • Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (ale kluczowe jest doświadczenie).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (nie jest wymagana).
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”