Praca: Kierownik Serwisu

HYMON to czołowa polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi. Wieloletnie doświadczenie udziałowców i pracowników spółki w branży fotowoltaicznej oraz stała współpraca z producentami komponentów inwerterów, systemów montażowych i pozostałego osprzętu jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji.

Branża fotowoltaiczna przeżywa obecnie niesamowity BOOM, jest to ogromna szansa dla Ciebie.

W naszej ofercie posiadamy najlepsze produkty na rynku.
Działasz w branży odnawialnych źródeł energii, która jest obecnie na TOPIE.
Pomagasz klientowi zaoszczędzić pieniądze na energii ze słońca.
Panele fotowoltaiczne to przyszłość i niesamowicie pozytywnie odbierany produkt.
Działaj z najlepszą firmą od 2011 roku na rynku branży fotowoltaicznej.
80 własnych ekip to gwarancja szybkich realizacji i obsługi Twojego klienta.

Kierownik Serwisu
Miejsce pracy: Tarnów
Zakres obowiązków m.in.:
  • odpowiedzialność za jakościową i terminową realizację wykonywanych napraw
  • zarządzanie pracą podległego personelu serwisu
  • dbałość o wysoki poziom obsługi klienta zgodnie z wytycznymi firmy
  • doradztwo techniczne w zakresie napraw serwisowych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej serwisu
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie ( preferowany kierunek techniczny )
  • praktyczna znajomość napraw elektroniki
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
  • zdolność budowania relacji z klientami
  • komunikatywność i współpraca w grupie
  • biegła obsługa komputera, pakiet MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w doświadczonym, stabilnym zespole
  • szkolenia